Akcia2

SEMINÁR: MYSEĽ V PROCESE

POUŽÍVAJ SVOJU MYSEĽ VO SVOJ PROSPECH, NIE PROTI SEBE!

Ak si mladý výkonnostný športovec, ktorý sa chce stať majstrom v svojom obore je tu niečo o čom by si mal vedieť. Za chvíľu možno dosiahneš úroveň, kedy budeš veľmi dobre pripravený technicko-takticky či kondične. Avšak môžeš očakávať, že kolega oproti tebe je rovnako dobre pripravený. Potom vzniká otázka či si schopný dlhodobo podávať konzistentne kvalitné výkony a najmä v dôležitých okamihoch? Nato potrebuješ disponovať schopnosťami ako napríklad veriť svojim schopnostiam. Avšak aj na tej druhej strane si bude veriť. Rozdielovou hodnotou bude, či sa dokážeš udržať v emočnej rovnováhe napriek tomu, čo sa deje vonku. Schopnosť naladiť sa a udržať si emočný stav, ktorý pomáha tvojmu telu hrať tak, ako má, je mimoriadne umenie a je to veľká výzva aj pre cvičeného jogína.

Na elitnej úrovni nestačí mať dobrú hlavu musíte mať vynikajúcu hlavu! Možno ti už niekto povedal buď tu a teraz a sústreď sa. Avšak ako, keď si možno v duchu nadávaš do hlupákov alebo sa bojíš, že prehráš, alebo si stále nespracoval ľahkú, pokazenú loptu. Tvoj mozog disponuje softwarom zvaným myseľ, ktorá je najlepším počítačom na tejto planéte. Avšak kto ti kedy vysvetlil ako ju používať? Ak ju nevieš používať, tak sa ti môže stať alebo sa ti už deje, že sa tvoja myseľ otočí proti tebe, veľa krát práve v dôležitý moment. Ak ten oproti tebe vie pracovať so svojou mysľou a využívať ju vo svoj prospech, môže byť herne rovnako dobrý, ale víťazstvo pôjde na jeho stranu.

Tvojou úlohou je naučiť sa pracovať so svojou mysľou spôsobom, že ju budeš schopný vedieť vypnúť a zapnúť vtedy, kedy potrebuješ! Tvojou úlohou nie je stále myslieť, ale hrať. Keď sa dostaneš do intenzívnej koncentrácie kedy hráš výborne zistíš, že tam myseľ takmer ani nie je, lebo sa všetko deje automaticky ako keby to hrá samé, bez veľkého úsilia. Je tak? Na tomto workshope ťa to nenaučím, ale ukážem ti ako na to. Sám sa musíš naučiť pracovať so svojou mysľou. Verím, že ťa budem inšpirovať a otvorím v tvojej hlave nový obzor, ktorý si začneš užívať. Za posledných 10 rokov som pracoval s veľkým množstvom hráčov v Európe a Ázií na reprezentačnej úrovni a viem, že ak si mal 15 rokov a si skutočne odhodlaný sa stať výborným hráčom bez mysle to nepôjde. Potrebuješ správne informácie na porozumenie ako to funguje a praktické nástroje na to ako vytrénovať svoju myseľ. Ako v športe, tak aj mimo športu. Toto môže byť tvoj štart.

Ak uznáš ,že ti to nič neprinieslo, peniaze ti v plnej výške vrátim. Osobne mi bude záležať na každom jednom účastníkovi, aby sa posunul a ušetril si roky skúseností.

___________________________________________________

Seminár pre výkonnostných športovcov.
___________________________________________________

Dátum:  16.006. 2022
Čas:  o 10:00
Cena:
– Vstupné pre neúčastníkov Fatul kempu: 35€
___________________________________________________

Počet vstupov je obmedzený. Registráciu na prednášku môžete vykonať cez formulár nižšie. Registrácia je platná až po úhrade faktúry.
___________________________________________________

© ADAM TRUHLAR – SPORT NEUROLEADER

klsjdajsdhaksjdhasj

ZAREGISTROVAŤ SA NA PREDNÁŠKU

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.