Mental skills program

Vieš kedy dosahuješ svoj vrcholový stav?

Keď sa cítiš dobre a keď to nestojí veľa vedomého úsilia.
Vieš prečo? Rád ti odpoviem osobne.

Cieľom koučingu je hlbšie emočné spojenie s cieľom ovplyvniť myseľ hráča tak, aby dosiahol to, čo chce.

Viac ako 10 ročná koučingová prax z vrcholového športu s rôznymi športovcami sa prejavuje najmä v praktickej rovine, množstvami skúseností. Mojim cieľom nie je hlavu hráča zahltiť, ale naopak,vyčistiť. Z tohto dôvodu vyberám vždylen tie najkľúčovejšie informácie pre hráča zo psychológie a neurokognitívnych vied. Viem čo potrebuje pochopiť, viem akým štýlom mu to postupne vysvetliť, aby sa mu to zapísalo do hlavy.

Cieľom je dostať hráča do takého stavu, keď je na neuro-chemickej úrovni schopný dostať sado vrcholového stavu a objaviť novú dimenziu hry. Na dosiahnutie takéhoto stavu je potrebné odstrániť všetky rušivé vplyvy, či už z vnútorného alebo vonkajšieho prostredia. Štandardne pracujemnie len s hráčom, ale aj s trénerom, kondičným trénerom a rodičom.

Výsledkom mental skills trainingu je,keď hráč dosiahne level, keď jeho telo hrá vynikajúco samostatne za neho, bez väčšieho vedomého úsilia.

Čo budeme vylepšovať:

  • Mozog musí mať jasno. Musí vedieť na čom je a musí byť schopný vidieť a cítiť výsledný stav.
  • Emocionálna konzistencia. Schopnosť uvoľniť sa - mentálne aj fyzicky - aby hráč dokázal zachovať chladnú hlavu v dôležitom okamihu a aby vedel ovládať svoje emočné stavy.
  • Koncentrácia.Naučiť sa vnímať a sústrediť sa tak, že mozog funguje maximálne efektívne. Vedieť vypnúťvedomúmyseľ a zapnúť ju len vtedy,keď to hráč potrebuje. Uvoľniť sa, dôverovať a nechať telo hrať za teba.
  • Myslenie a rozhodovanie. Vedieť v situáciách premýšľať ako profesionál, dokázaťblokovať rušivé myšlienkové procesy, nastaviť podvedomie a presvedčenia tak, aby rozvíjali hráčov potenciál.
  • Musí sa systematicky naučiť pracovať so svojou mysľou, tak aby jej porozumel a bol sám sebou.

„Viem, čo odlišuje tých najlepších od ostatných, a sám tak žijem.“
Adam Truhlář

MÁTE ZÁUJEM O ODBORNÝ WORKSHOP?

Vyplňte a odošlite žiadosť a my Vás obratom budeme kontaktovať s informáciami, ktoré Vám môžeme poskytnúť a cenníkom služieb. Akceptujeme len riadne vyplnenú žiadosť (meno, e-mail, telefón a správa.).

Prihláška

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.